החשיבות של איטום גגות

תוכן עניינים

איטום גגות מ-29₪ בלבד למטר כולל אחריות ✅

למידע נוסף ולייעוץ ללא עלות חייגו: 050-999-2166 או השאירו פרטים בטופס

תוכן זה נכתב ע"י "ל.ל עבודות איטום גגות וזיפות"  – המומחים עבודות איטום וזיפות מכל הסוגים מכל הסוגים   

ל.ל איטום גגות וזיפות - עבודות איטום גגות ואיטום מכל הסוגים

הפוסט בבלוג דן במשמעות של איטום גגות בשמירה על שלמות מבנית ויעילות אנרגטית של הבניין. הוא בוחן את היתרונות השונים של תהליך זה, ממניעת נזילות ונזקי מים, ועד לשיפור בקרת הטמפרטורה ואריכות ימים של הגג.

"למה צריך לדאוג לך מהגג שלך?"

הגג שלך הוא חלק בלתי נפרד מהבית או הבניין שלך שלעתים קרובות לא שמים לב אליו עד שמתעוררת בעיה. עם זאת, הזנחת הגג שלך עלולה להוביל לבעיות משמעותיות ולתיקונים יקרים בהמשך.

ראשית, גג מתוחזק היטב ממלא תפקיד מכריע בהגנה על הרכוש שלך מפני גורמים שונים כגון גשם, שלג, רוח וטמפרטורות קיצוניות. ללא גג אטום כהלכה, מים עלולים לחלחל לביתכם, לגרום נזק למבנה, לבידוד ואף להוביל לצמיחת עובש. בנוסף, גג נפוץ יכול לאפשר כניסת טיוטות, להשפיע על היעילות האנרגטית של הנכס שלך ולגרום לחשבונות חשמל גבוהים יותר.

שנית, גג מטופח משפר את האסתטיקה הכללית של הנכס שלך. הגג הוא אחד החלקים הגלויים ביותר של הבית או הבניין שלך, וגג שחוק או פגום יכול להשפיע באופן משמעותי על המשיכה והערך של הנכס שלך. מצד שני, גג אטום כהלכה לא רק מוסיף למשיכה החזותית אלא גם נותן לקונים או מבקרים פוטנציאליים רושם חיובי על הנכס שלך.

לבסוף, תחזוקה ואיטום של הגג שלך יכול להאריך את תוחלת החיים שלו ולחסוך לך כסף בטווח הארוך. בדיקות ותחזוקה סדירות יכולות לזהות ולטפל בכל בעיה לפני שהן מתעצמות, ולעזור להימנע מתיקונים יקרים או אפילו החלפה מלאה של הגג. באמצעות השקעה בטכניקות איטום נכונות, תוכלו להגן על הגג שלכם מפני בלאי מוקדם הנגרם מתנאי מזג האוויר ולהאריך את עמידותו.

"מה זה אומר לאטום גג?": מבט מקיף

איטום גג מתייחס לתהליך של מריחת ציפוי או חומר מגן על פני הגג למניעת חדירת מים, הגברת העמידות והארכת חייו. תהליך האיטום כולל ניקוי משטח הגג כדי להסיר כל פסולת, לכלוך או אזוב שעלולים להפריע להדבקה של חומר האיטום. לאחר שהמשטח נקי ויבש, מיישמים איטום גג מיוחד בטכניקות שונות כגון ריסוס, גלגול או הברשה.

חומרי איטום גגות עשויים בדרך כלל מחומרים כמו סיליקון, אקריליק או תרכובות על בסיס אספלט. חומרי איטום אלו יוצרים מחסום עמיד למים המונע ממים לחדור דרך הגג ולגרום נזק למבנה הבסיסי. בנוסף, חומרי איטום גגות יכולים לספק הגנה מפני קרינת UV, ולמנוע מקרני השמש לפגום בחומרי הגג לאורך זמן.

חשוב לציין שלא כל הגגות דורשים איטום. הצורך באיטום תלוי בגורמים שונים כמו סוג חומר הקירוי, גיל הגג, תנאי האקלים וכל נזק או נזילות קיימים. מומלץ להתייעץ עם קבלן גגות מקצועי על מנת לקבוע האם הגג שלכם זקוק לאיטום ולזהות את האיטום המתאים ביותר לסוג הגג הספציפי שלכם.

תחזוקה שוטפת של הגג, לרבות בדיקות ותיקונים, היא חיונית להבטחת יעילות האיטום. עם הזמן, חומרי האיטום עלולים להידרדר עקב חשיפה לתנאי מזג אוויר קשים, קרני UV ובלאי רגיל. לכן, ייתכן שיהיה צורך בבדיקות תקופתיות ויישום מחדש של חומרי איטום כדי לשמור על תקינות הגג.

"הקסם החוסך כסף של גגות אטומים"- היתרון הכלכלי

איטום גגות לא רק מציע הגנה ועמידות אלא גם מספק מגוון יתרונות כלכליים. על ידי השקעה בגג אטום, בעלי נכס יכולים לחסוך כסף בכמה דרכים:

 • 1. יעילות אנרגטית:
  גגות אטומים עוזרים לשפר את יעילות האנרגיה על ידי הפחתת העברת החום. האיטום משמש כשכבת בידוד נוספת, מונע נזילת אוויר ואיבוד חום בחודשים הקרים יותר. משמעות הדבר היא פחות הסתמכות על מערכות חימום וחשבונות אנרגיה נמוכים יותר. באופן דומה, במהלך חודשי הקיץ החמים, גגות אטומים עוזרים לשמור על קרירות הפנים על ידי החזרת אור השמש, הפחתת הצורך במיזוג אוויר מוגזם וחיסכון נוסף בעלויות האנרגיה.
 • 2. עלויות תחזוקה ותיקון מופחתות:
  איטום גג מוסיף שכבת הגנה המסייעת במניעת נזילות, סדקים וצורות אחרות של נזק. על ידי מניעת מים, גגות אטומים ממזערים את הסיכון לבעיות הקשורות למים כמו צמיחת עובש, ריקבון ונזקים מבניים. כתוצאה מכך, בעלי נכסים יכולים להימנע מתיקונים יקרים והוצאות תחזוקה שעלולות לנבוע מנזקי מים.
 • 3. תוחלת חיים מוגברת:
  גג אטום כהלכה יכול להאריך משמעותית את תוחלת החיים שלו. האיטום משמש כמגן מפני פגעי מזג האוויר, מגן על הגג מתנאי מזג אוויר קשים, קרני UV וגורמים סביבתיים אחרים. על ידי הפחתת השפלה והבלאי של חומרי קירוי, גגות אטומים דורשים החלפה בתדירות נמוכה יותר, וכתוצאה מכך חיסכון בעלויות לטווח ארוך.

  יתרה מכך, גגות אטומים יכולים להעלות את הערך הכולל של הנכס. קונים פוטנציאליים נמשכים לרוב לנכסים עם גגות מטופחים המציעים עמידות והגנה לטווח ארוך. לכן, איטום גג יכול לשפר את ערך מכירת הנכס ולהעניק יתרון תחרותי בשוק הנדל"ן.

"האם אתה מוכן לאטום את הגג שלך?": מתכוננים לתהליך

לפני שמתחילים בתהליך איטום הגג שלכם, חשוב לוודא שאתם ערוכים כראוי. הנה כמה צעדים שצריך לנקוט לפני איטום הגג שלך:

 • 1. בדיקה:
  התחל בבדיקה יסודית של הגג שלך עבור כל נזק או בעיות קיימים. חפש סימנים של דליפות, סדקים או שלבקת חוגרת רופפת. טיפול בבעיות אלו מראש תמנע מהן להחמיר לאחר יישום האיטום.
 • 2. נקה את הגג:
  חשוב לנקות את הגג שלך לפני איטום כדי להבטיח הידבקות נכונה של חומר האיטום. הסר כל פסולת, כגון עלים, ענפים ולכלוך, באמצעות מטאטא או מכונת שטיפה בלחץ. זה יאפשר לאיטום להיקשר ביעילות עם משטח הגג.
 • 3. תיקון והחלפה:
  אם נתקלתם בחומרי קירוי פגומים או בלויים במהלך הבדיקה, בצעו תיקונים או החלפות הדרושים. זה עשוי לכלול תיקון רעפים רופפים, החלפת אריחים פגומים או תיקון מהבהבים. הקפדה על תקינות הגג שלך לפני איטום זה ימקסם את יעילות האיטום.
 • 4. בחר את האיטום הנכון:
  חקור ובחר את האיטום המתאים לסוג הגג ולתנאי מזג האוויר שלך. ישנם סוגים שונים של חומרי איטום זמינים, כולל סיליקון, אקריליק וחומרי איטום על בסיס אספלט. שקול גורמים כגון עמידות, גמישות ועמידות בפני קרינת UV בעת קבלת ההחלטה שלך.

  5. הזמינו איש מקצוע או עשה זאת בעצמך:
  בהתאם לכישורים ולרמת הנוחות שלך, אתה יכול לבחור לשכור קבלן גגות מקצועי או לבצע את תהליך האיטום בעצמך. אם תחליט ללכת במסלול עשה זאת בעצמך, הקפד לעקוב אחר הוראות היצרן ולנקוט בכל אמצעי הבטיחות הדרושים.

לסיכום, פעולת איטום גגות היא היבט מכריע בתחזוקת מבנים שאין להתעלם ממנו. הוא מציע אינספור יתרונות כמו מניעת דליפות, שיפור יעילות אנרגטית והארכת תוחלת החיים של הגג. לכן, השקעה בשירותי איטום גגות מקצועיים היא לא רק מועילה אלא גם חסכונית בטווח הארוך.

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ מקצועי מחברת איטום וזיפות מכל הסוגים מכל הסוגים?
חייגו עכשיו > 050-999-2166 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.

מחירון איטום גגות

איטום גגות

איטום פנים הבית

איטום קירות חיצוניים

איטום מרתפים

מחירון איטום נזילות

עבודות נוספות

זיפות גגות

סיוד גגות

לקוחות מרוצים
+ 0
שנות ותק
+ 0
שירות מקצועי לכל סוגי העבודות 100%
מאות לקוחות מרוצים 100%
מחירים הוגנים לצרכן 100%
מומחים לאיטום גגות ועבודות זיפות 100%
אחריות בסיום כל עבודה 100%
שירותי איטום גגות

התקשרו עכשיו לתיאום מהיר, הגעה חצי שעה לאזור המרכז !!!
חייגו 050-999-2166 או השאירו פרטים בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם:

מידע שעשוי לעניין אותך
לכל המאמרים
אזורי שירות
לכל האזורים
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

השלבים בדרך לפיתרון

1

הגעה ביום ובשעה שנקבעו

2

זיהוי מהיר ומקצועי

3

תכנון וביצוע עבודה יסודית

4

אחריות בסיום כל עבודה

מה מיחד אותנו?

שירות מעולה!

שביעות רצון לקוחותינו הינה המדד שלנו להצלחנו ואנו מחויבים ליחס אישי ושירות ברמה גבוהה ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו בעלי האמצעים, המכשור והכלים המתקדמים והמדויקים בעולם.

מקצועיות והבנה של צרכי הלקוח

מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב, אשר עברו הכשרה מקצועית ומגיעים מעולם האיטום. אנו מבינים את צרכי הקבלן ואת אחריות מנהלי העבודה.

אחריות, יושרה ואמינות

יושרה והגינות הינם ערך עליון עבורנו ואנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה. אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה שבוצעה על ידנו, בהתאם לסוג העבודה.

זמינות

אנו זמינים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לטפל בבעיה רגילה בתוך 24 שעות ובאופן מיידי במקרים דחופים.

פריסה ארצית

החברה מונה מספר צוותים וניידות שירות, כך שאנו מספקים שירות מהיר לכל רחבי הארץ.

ממליצים עלינו

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולחפש איש איטום גגות זמין באזור מגורכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן