איטום גגות בקרית אונו

תוכן עניינים

איטום גגות מ-29₪ בלבד למטר כולל אחריות ✅

למידע נוסף ולייעוץ ללא עלות חייגו: 050-999-2166 או השאירו פרטים בטופס

תוכן זה נכתב ע"י "ל.ל עבודות איטום גגות וזיפות"  – המומחים עבודות איטום וזיפות מכל הסוגים מכל הסוגים   

ל.ל איטום גגות וזיפות - עבודות איטום גגות ואיטום מכל הסוגים

איטום גגות הוא היבט מכריע בתחזוקת הבית, במיוחד באזורים כמו קרית אונו, ישראל, שבהם תנאי מזג האוויר יכולים להיות קיצוניים. פוסט זה בבלוג יחקור לעומק את החשיבות של איטום גגות, התהליך, החומרים בהם נעשה שימוש וכיצד לבחור את הקבלן המתאים למשימה.

מדוע איטום גגות כל כך חשוב בקרית אונו?

לאיטום גגות חשיבות עליונה בקריית אונו בשל האקלים והמאפיינים הגיאוגרפיים הייחודיים של האזור. העיר חווה קיץ חם ויבש, מה שעלול להוביל להתרחבות והתכווצות של חומרי קירוי. תנועה מתמדת זו עלולה לגרום להיווצרות סדקים ורווחים בגג, מה שמאפשר למים לחלחל ולפגוע במבנה המבנה. בנוסף, קריית אונו מועדת לגשמים עזים במהלך חודשי החורף, מה שעלול להחמיר עוד יותר את כל נזילות הגג הקיימות.

יתרה מכך, העיר ממוקמת בסמוך לים התיכון, וחושפת אותה לרמות גבוהות של לחות ואוויר מים מלוחים. גורמים סביבתיים אלו יכולים להאיץ את ההידרדרות של חומרי הקירוי, מה שהופך את איטום הגג הרגיל לחיוני לשמירה על תקינות המבנים בקריית אונו. ללא איטום מתאים, רטיבות עלולה לחדור לגג ולהוביל לצמיחת עובש וטחב, לפגוע באיכות האוויר הפנימית ולגרום לבעיות בריאותיות עבור הדיירים.

מעבר לכך, איטום גגות בקריית אונו חיוני לא רק להגנה על מבנה המבנה אלא גם לשיפור היעילות האנרגטית. גג אטום היטב משמש מחסום תרמי, המונע בריחת חום במהלך החורף ולהיכנס במהלך הקיץ. זה עוזר להפחית את הצורך בחימום וקירור מוגזמים, מה שמוביל לחיסכון באנרגיה וחשבונות חשמל נמוכים יותר עבור תושבים ועסקים כאחד.

מה כרוך בתהליך איטום גגות?

תהליך איטום הגג כולל מספר שלבים חיוניים על מנת להבטיח עבודת איטום יסודית ויעילה. שלבים אלו כוללים בדיקת גגות, ניקוי והכנה, מריחת איטום ובדיקה סופית.

 • 1. בדיקת גגות:
  השלב הראשון בתהליך איטום הגג הוא בדיקה מקיפה. קבלן גגות מקצועי יעריך את מצב הגג, ויזהה כל נזק קיים או אזורי דאגה פוטנציאליים. בדיקה זו מסייעת לקבוע את הגישה הטובה ביותר לאיטום הגג ומאפשרת לקבלן לטפל בכל בעיות תיקון או תחזוקה לפני המשך תהליך האיטום.
 • 2. ניקוי והכנה:
  לפני מריחת האיטום יש לנקות ולהכין היטב את הגג. זה כולל הסרת פסולת, כגון עלים, ענפים או לכלוך, מפני השטח של הגג. בנוסף, יש לטפל ולהסיר כל עובש, טחב או אצות קיים כדי להבטיח הידבקות נכונה של חומר האיטום. ניקוי הגג מסייע גם בזיהוי סדקים או נזילות נסתרים שעלולים לדרוש תיקון לפני המשך תהליך האיטום.
 • 3. יישום איטום:
  לאחר שהגג נקי ומוכן, מורחים את האיטום על פני השטח. סוג האיטום בו נעשה שימוש יהיה תלוי בצרכים הספציפיים של הגג כמו החומר שלו ותנאי האקלים בקריית אונו. האיטום מיושם בקפידה כדי לכסות את כל האזורים הפגיעים, כולל סדקים, חיבורים ותפרים, כדי ליצור מחסום אטום למים. חשוב להשתמש בחומרי איטום איכותיים המיועדים במיוחד לחומר הגג כדי להבטיח הגנה לאורך זמן.
 • 4. בדיקה סופית:
  לאחר יישום האיטום, נערכת בדיקה סופית על מנת לוודא שתהליך איטום הגג הושלם בהצלחה. הקבלן יבדוק בקפידה את כל החמצות או האזורים שעלולים לדרוש ליטוש. בדיקה זו חיונית על מנת להבטיח את יעילות עבודת האיטום ולהעניק שקט נפשי לבעל הנכס.

"החומרים הנכונים עושים את ההבדל" – בחירת חומרי איטום הגג הטובים ביותר

בחירת חומרי איטום גגות הטובים ביותר חיונית להבטחת עבודת איטום עמידה ויעילה בקרית אונו. להלן שלוש כותרות משנה שיש לקחת בחשבון בעת בחירת החומרים הנכונים לאיטום גגות:

 • 1. קחו בחשבון את חומר הגג:
  חומרי גג שונים דורשים סוגים שונים של חומרי איטום. לדוגמה, אם יש לך גג שטוח, איטום גומי נוזלי עשוי להיות בחירה מתאימה בשל גמישותו ויכולתו לעמוד בפני קרני UV. מצד שני, אם יש לכם גג משופע עם רעפי אספלט, איטום על בסיס אספלט יתאים יותר. חשוב לבחור חומר איטום התואם לחומר הספציפי של הגג שלך כדי להבטיח הידבקות נאותה ואריכות ימים.
 • 2. העריכו את תנאי האקלים:
  קריית אונו חווה אקלים ים תיכוני, המאופיין בקיץ חם וחורף מתון וגשום. בבחירת חומרי איטום גגות, חשוב לקחת בחשבון את תנאי מזג האוויר הללו. בחר בחומרי איטום שיכולים לעמוד בתנודות טמפרטורה, חשיפה לקרינת UV, גשם חזק ופוטנציאל לצמיחת עובש או אצות. חפשו מוצרים שתוכננו במיוחד לאקלים הישראלי כדי להבטיח ביצועים אופטימליים ואריכות ימים.
 • 3. איכות ועמידות:
  השקעה בחומרי איטום גגות איכותיים היא חיונית להגנה לאורך זמן. חפש מוצרים בעלי רקורד מוכח של עמידות ועמידות בפני בליה. קחו בחשבון גורמים כמו אורך החיים של חומר האיטום, יכולתו לעמוד בפני גורמים סביבתיים ועמידותו בפני סדקים או קילופים. קריאת חוות דעת של לקוחות והתייעצות עם אנשי מקצוע יכולים לספק תובנות חשובות לגבי האיכות והביצועים של חומרי איטום שונים.

איך בוחרים את הקבלן המתאים לאיטום גגות בקרית אונו?

מציאת הקבלן המתאים לאיטום גגות בקריית אונו היא קריטית לפרויקט מוצלח וללא טרחה. להלן מספר קווים מנחים שיעזרו לך לקבל החלטה מושכלת:

 • 1. בקשו המלצות:
  חפשו המלצות מחברים, בני משפחה או שכנים שאטמו לאחרונה את הגגות שלהם. הניסיון שלהם ממקור ראשון יכול לספק תובנות חשובות לגבי איכות הביצוע והמקצועיות של קבלנים שונים באזור.
 • 2. בדוק אישורים:
  ודא שהקבלן מורשה ומבוטח. זה לא רק מגן עליך מפני אחריות אפשרית, אלא גם מעיד על כך שהקבלן עמד בתקנים ובתקנות מסוימים. בקשו הוכחות ביטוח ורישוי, וודאו את תקפותם מול הרשויות הרלוונטיות.
 • 3. ניסיון ומומחיות:
  חפשו קבלנים עם רקורד מוכח של ניסיון בפרויקטים של איטום גגות. קבלן שעבד על גגות דומים בקריית אונו יבין טוב יותר את האתגרים והדרישות הספציפיות של השטח. בקש הפניות ודוגמאות של עבודתם הקודמת כדי לאמוד את המומחיות שלהם.
 • 4. קבל הצעות מחיר מרובות:
  השג הצעות מחיר משלושה קבלנים שונים לפחות כדי להשוות מחירים, שירותים מוצעים ולוחות זמנים. למרות שהעלות היא גורם חשוב, היא לא צריכה להיות הגורם הקובע היחיד. שקול את איכות החומרים, הביצוע והמוניטין של הקבלן בעת קבלת ההחלטה שלך.
 • 5. תקשורת ומקצועיות:
  שימו לב לאופן שבו הקבלן מתקשר אתכם במהלך הייעוץ הראשוני. קבלן מקצועי יקשיב לחששותיכם, יענה על שאלותיכם ויספק הסברים ברורים על תהליך האיטום. הם צריכים גם לספק חוזה כתוב מפורט המתאר את היקף העבודה, החומרים שבהם יש להשתמש ולוחות זמנים של הפרויקט.

לסיכום, איטום גגות בקריית אונו הוא השקעה הכרחית לכל בעל בית. זה לא רק מגן על הנכס מפני נזקי מים פוטנציאליים, זה גם משפר את הערך הכללי ואת המשיכה של הבית. זכרו, המפתח לאיטום גגות מוצלח טמון בהעסקת קבלן בעל ידע, ניסיון ואמין.

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ מקצועי מחברת איטום וזיפות מכל הסוגים מכל הסוגים?
חייגו עכשיו > 050-999-2166 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.

מחירון איטום גגות

איטום גגות

איטום פנים הבית

איטום קירות חיצוניים

איטום מרתפים

מחירון איטום נזילות

עבודות נוספות

זיפות גגות

סיוד גגות

לקוחות מרוצים
+ 0
שנות ותק
+ 0
שירות מקצועי לכל סוגי העבודות 100%
מאות לקוחות מרוצים 100%
מחירים הוגנים לצרכן 100%
מומחים לאיטום גגות ועבודות זיפות 100%
אחריות בסיום כל עבודה 100%
שירותי איטום גגות

התקשרו עכשיו לתיאום מהיר, הגעה חצי שעה לאזור המרכז !!!
חייגו 050-999-2166 או השאירו פרטים בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם:

מידע שעשוי לעניין אותך
לכל המאמרים
אזורי שירות
לכל האזורים
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

השלבים בדרך לפיתרון

1

הגעה ביום ובשעה שנקבעו

2

זיהוי מהיר ומקצועי

3

תכנון וביצוע עבודה יסודית

4

אחריות בסיום כל עבודה

מה מיחד אותנו?

שירות מעולה!

שביעות רצון לקוחותינו הינה המדד שלנו להצלחנו ואנו מחויבים ליחס אישי ושירות ברמה גבוהה ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו בעלי האמצעים, המכשור והכלים המתקדמים והמדויקים בעולם.

מקצועיות והבנה של צרכי הלקוח

מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב, אשר עברו הכשרה מקצועית ומגיעים מעולם האיטום. אנו מבינים את צרכי הקבלן ואת אחריות מנהלי העבודה.

אחריות, יושרה ואמינות

יושרה והגינות הינם ערך עליון עבורנו ואנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה. אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה שבוצעה על ידנו, בהתאם לסוג העבודה.

זמינות

אנו זמינים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לטפל בבעיה רגילה בתוך 24 שעות ובאופן מיידי במקרים דחופים.

פריסה ארצית

החברה מונה מספר צוותים וניידות שירות, כך שאנו מספקים שירות מהיר לכל רחבי הארץ.

ממליצים עלינו

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולחפש איש איטום גגות זמין באזור מגורכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן